3 Workshop ONLY 4 MEN

Szczęść Boże,

 

 

Zapraszamy w imieniu DMAP (Duszpartnerstwa Mężczyzn Archidiecezji Poznańskiej) na trzecie spotkanie liderów grup męskich. Poniżej plakat, jeśli Możesz to będziemy wdzięczni za rozpowszechnienie informacji o workshopie w formie mailingu lub na stronach FB w swojej grupie duszpasterskiej.

Tematem przewodnim Worshopu będzie organizacja rekolekcji dla mężczyzn. Oczywiście rekolekcje rozumiane szerzej niż tylko trzydniowe spotkanie na kolejnych mszach świętych w czasie wielkiego postu. Naszym zdaniem zorganizowanie wydarzenia typu rekolekcje (szeroko rozumiane) może zachęcić mężczyzn którzy mają opory przed uczestnictwem w spotkaniu grupy do zaangażowania się w nasze działania.

Spotkanie odbędzie się z udziałem księdza Krystiana Sammlera, duszpasterza szafarzy nadzwyczajnych oraz jezuity o. Jacka Wróbla. Jeśli znasz duszpasterzy którzy chcieliby przyjść na nasze spotkanie to możesz ich zaprosić w naszym imieniu.

Jeśli możesz i zechcesz, to prosimy o informację o Twojej grupie którą można by rozpowszechnić na forum ewangelizacyjnym. Chcielibyśmy przygotować folder o DMAP który zawierał by informacje o wydarzeniach organizowanych przez nas oraz informacje o grupach męskich wraz z danymi kontaktowymi.   Proszę więc o krótką aktualną charakterystykę grupy (gdzie się spotyka, jak kontaktują się uczestniczy, jak skontaktować się z liderem, przy jakiej parafii działa itp.).

Na spotkaniu będzie możliwość przedstawienia grupy duszpasterskiej w której działasz, lub opowiedzenia o nowych działaniach. Możesz zabrać swoje rollup-y i zrobić sobie zdjęcia z chłopakami na ich tle.

 

Miejsce spotkania to jak zwykle sala plenarna Archidiecezji Poznańskiej na Ostrowie Tumskim w Poznaniu. Termin Wtorek 30 października 2018 g. 18:00.

 

 

 

Pozdrawiamy,

Organizatorzy

WM