Only4Men „AKTYWACJA MĘSKOŚCI” Dominik Chmielewski SDB

AKTYWACJA MĘSKOŚCI

Spotkanie prowadzi: ks. Dominik Chmielewski SDB

a gościem specjalnym będzie: Dobromir MAK Makowski
o którym więcej można poczytać na stronie www.makowskidobromir.pl
 


Gdzie dokładnie jest spotkanie?

 

Wyższe Seminarium Duchowne Towarzystwa Salezjańskiego
Ląd 101, 62-406 Lądek
www.lad.pl

+ mapa dojazdu https://goo.gl/maps/QGafxDDgXt92

 

O której zaczynamy i kończymy?

 

Spotkanie zaczynamy na miejscu w Lądzie ok godz. 11:00
a zakończy się wieczorem (bez noclegu)


Co w planie spotkania?

– Msza Św
– Konferencja / Świadectwo
– Wspólna modlitwa / Różaniec
– Cześć integracyjna i czas na posiłek

 

Jaki ekwipunek zabieramy ze sobą?

 

– Pismo święte
– Notatnik i coś do pisania
Dla tych do byli na pasowaniu prośba o to by zabrać ze sobą miecze!

 

 

Jak dojeżdżamy?

Na liście obecności mamy możliwość dogadania się co do dojazdu samochodem, tak jak to miało miejsce dotychczas.
Jeśli są osoby które organizują dojazd zorganizowany to prosiłbym o info na maila only4men.info@gmail.com lub też na liście obecności

 

W osobnym mailu prześle informację dla osób z Warszawy i okolic bo tradycyjnie organizowany jest autokar!

 

Posiłek

 

Podobnie jak ostatnio kierujemy się zasadą… każdy je co przywiezie :) Tak wiec zaopatrzmy się w ekwipunek odpowiedni do naszej diety :):). Będziemy mieli natomiast zapewnione tak jak ostatnio ciepłe napoje, herbatę, kubeczki itp.

Czas posiłku i odpoczynku będzie to także czas integracji i możliwości rozmowy i wzajemnego poznania się.

Lista obecności

 

Lista obecności nadal pozostaje bardzo ważnym elementem, szczególnie że ilość osób rośnie i ta informacja pomoże księżom Salezjanom zarezerwować odpowiednie miejsce/sale, adekwatne do ilości osób na spotkaniu.
Tutaj pragnę mocno podkreślić wagę tej listy bo powoli zaczynamy nie mieścić się w sali opackiej, dlatego ważne byśmy wiedzieli ile osób będzie by móc wcześniej zareagować!

AUTA

Na liście zaznaczamy także informacje o dojeździe. Jeśli mamy samochód i możliwość zabrania kogoś ze sobą podajmy także liczbę miejsc wolnych i telefon kontaktowy. Podajmy też miasto i ew. dzielnice miasta, tak by to pomogło nam się lepiej zorganizować.

Tutaj lista: https://docs.google.com/spreadsheets/d/16kJ-AxraY40fHVocky8xJxjOrLV4IGeBZSogcvB036s/edit?usp=sharing

Na liście pojawiły się 2 nowe rubryki:

Rubryka dodatkowa 1 – Spowiedź

Jeśli ktoś z Was będzie potrzebował przystąpić do Sakramentu Pokuty w Lądzie, prośba by zaznaczył to w formularzu, przekażemy tą informacje księżom Salezjanom by mogli przygotować się na taką okoliczność.
Zachęcamy jednak by w miarę możliwości przyjechać na spotkanie już po spowiedzi, bo musimy mieć na uwadze że będzie nas bardzo dużo.


Rubryka dodatkowa 2 – Wyjazdowe spotkanie 26-27.05.

Powoli też szykujemy się do kolejnego spotkania w Maju, na którym będzie odbywało się „Pasowanie Mieczy” (szczegóły w osobnym mailu) – i dlatego też prośba by w tej rubryce zaznaczyć swoją obecność. Oczywiście zarówno osobny które pragną przystąpić do pasowania ja i osoby które już takie Pasowanie miały. Jest to wyjazd dla wszystkich mężczyzn z Only4Men.

Jest to o tyle ważna informacja że od ilości nas zależy też miejsce i organizacja takiego wyjazdu. Bo nie trzeba ukrywać że zorganizowanie takiego wyjazdu dla powiedzmy 50 osób jest łatwiejsze niż np dla 300 :) Dlatego jeśli już wiecie ze będziecie to wpiszcie proszę w tą rubrykę „TAK”

 
Koszulki

Dla osób które zakupiły koszulki wcześniej, będą one do odebrania na spotkaniu (miałem w planie wysyłać je pocztą, ale wybaczcie było ich zbyt dużo i nie dałem rady tego zrobić)

Natomiast dla wszystkich zainteresowanych na spotkaniu będzie możliwość zakupienia tych koszulek w cenie 40zł (cała kwota jest przekazana na działalność naszej grupy m.in. na zakup kolejnych koszulek czy produkcji bluz)

Liderzy Mniejszych Grup

Jako że w czasie przerwy miedzy naszymi spotkaniami w Lądzie, odbyło się kilka spotkań w Waszych miejscowościach, chcielibyśmy na spotkaniu w Lądzie by Liderzy tych mniejszych grup się ujawnili, byśmy się poznali i chwilkę wspólnie porozmawiali, dlatego też, na spotkaniu będzie taki czas by to zrobić.


Modlitwa

Wspierajmy się razem modlitwa i polecajmy Bogu to spotkanie by było nas na nim jak najwięcej i by owoce tego spotkania były jak największe

Zapraszajmy na ten wyjazd wszystkich chętnych, znajomych, przyjaciół, nieprzyjaciół :) z całej Polski
 
W osobnym mailu prześle plakat… wiec jeśli macie możliwość przekazania informacji o spotkaniu we własnych wspólnotach, środowiskach to śmiało :) 
Do zobaczenia i z Panem Bogiem
w razie pytań piszcie only4men.info@gmail.com

Zespół Only4Men

 


www.only4men.pl

Only4Men – Mocna męska grupa w Duchu z wartościami!

 

 

Zapraszamy na otwarte formacyjne spotkanie dla Mężczyzn

 

szczegóły na plakacie oraz stronie http://www.only4men.pl